Únor 2009

kosmeticky salůnek

16. února 2009 v 17:51 | barushka
´Byla jednou jedna dívka a ta byla moc krásná.na svou krásu
byla moc pyšná.Jednoho dne měla jít na schůzku a tak
tak zašla do salonu aby ji nalíčili.Kosmetička byla
celá paf z její krásy a celou dobu jí lichotila a
snažila se jí na obličeji vykouzlit co nejlepší
výsledek.dívka jak byla posedlá svou krásou vinadala
kosmetičce že jí udělala hnusnou.kosmetička se
naštvala a svolala na ní kledbu.Dívka odešla domů aby
si to opravilaale když se uviděla v zrcadle zděsila se
její tvář bzla šedá a svraštělá,její krásné
modré oči se změnily v vypoulené šedé "koule",vůbec
nechodila ven,a její tvář se stále zhoršovala.Až
jednou yavolala do salonu ale kosmetička se s ní nectěla
bavit.Zavolala plastického chirurga aby jí pomohl.Přijel
ale když jí uviděl myslel si že je dívka blázen,byla
totiž pořád tak krásná jen ona se viděla tak
ohavná.lékař se jí to pokoušel visvětlit ale ona mu
nevěřila.Stále se viděla tak hnusná.......
předhttp://giants.lohudblogs.com/files/2007/03/gisele.jpg po jak se vidělahttp://www.imtausa.org/images/picBabka.bmp

Vánoce

16. února 2009 v 17:44 | barushka

Vánoce - slavnost narození Ježíše Krista
na vánoční cukroví, texty k zamyšlení, materiály pro děti - omalovánky, vystřihovánky, vyprávění, komiks apod. Přejeme vám radostné a pokojné Vánoce!
Co jsou vlastně Vánoce? 25. prosince se slaví narození Ježíše Krista. V době sčítání lidu v římské říši se odebral Josef z Nazareta do judského Betléma, aby se tu zaregistroval s Marií, která v té době čekala dítě. "Když tam byli, naplnily se jí dny, kdy měla porodit. I porodila syna a položila jej do jeslí, protože v zájezdním útulku nebylo pro ně místo..." (Luk 2,1-7). Tak se narodil dlouho očekávaný a předpovídaný Boží syn, jehož jedním z jmen je "Emmanuel" = "Bůh s námi". Vánoce znamenají, že Bůh k nám přišel v Ježíši Kristu, aby se s námi solidarizoval, aby s námi zůstával ve všech našich situacích, a aby každému z nás nabídl cestu k Bohu.


Obrázky:

Obrázky - Vánoce: 4


Obrázky - Vánoce: 7


Pozor pls přečti

16. února 2009 v 16:12 | barushka |  Blog
POZOR!!!!!!!!!!!!!
Ahoj všichni . doufám že se vam libi tebto blog.Mate nějaké nápady trapasy lovestory-třeba vymyšlený nebo nějaký příběh?? Jestli ano mužeš se s náma o něj podělit. napiš mi na e-mail:
00barbora@seznam.cz . Příběh může b ýt smutný např.tragédie nebo román,horory, trapasy, pomsty atd. tak diki předem.....

Valentýn

12. února 2009 v 18:10 | barushka

Svatý valentýn

Udělej radost svému miláčkovi, milenci, příteli, milence, kamarádce, nebo své tajné lásce. Kup ji něco krásného. Něco čím vyjádříš to, jak moc je miluješ a máš rád(a). Láska se dá vyjádřit polibkem, nicméně na Svatého Valentýna je velice oblíbené darovat své lásce nějaký zamilovaný dárek.
A co Ti Svatý Valentýn nabízí na těchto stránkách? Předně tu jsou informace o tom, proč se každý rok 14. února slaví den zamilovaných, svátek svatého Valentýna. Trochu zajímavé historie a tradice určitě nebude na škodu.
Ke svátku sv. Valentýna se váže i celá řada nejrůznějších tradic a nejroztodivnějších pověr. Přečti si, které to jsou. A pokud snad patříš k pověrčivým lidem, tak se podle těchto rad řiď :-). Nakonec říká se, že na každém šprochu, pravdy trochu.
Když se člověk zamiluje, tak ho jistě napadne "Co je to vlastně ta láska?". Ani Svatý Valentýn neví všechno, nicméně pokusil se zjistit vše, co se o nejkrásnějším zázraku, lásce, dosud ví.
Co by to bylo za svátek zamilovaných bez dárků. K příležitosti 14. února, svátku zamilovaných, pro Tebe Svatý Valentýn připravil bohatou nabídku tipů na dárky pro zamilované, dárky pro miláčka a dárky z lásky. V přehledu jsou pouze kvalitní dárky, které jsou zárukou štěstí v očích Tvé lásky.
Přeju Ti krásného Valentýna! A pokud si to již letos prošvihl(a), nezoufej… dávat zamilované dárečky můžeš přece celý rok. Hodně štěstí v lásce! :-)


Šťastného ValentýnaTajná valentýnkaSrdíčka
Modré srdíčka
I love YouFialové srdíčko

Disco srdce

Srdce propíchlé šípem
I Love YouOhnivé srdce
Fialové srdíčko

I love Youbásničky:

1)Slyším to, co jiní neslyší,
bosé nohy chodit po plyši.
Vzdechy pod pečetí v dopise,
chvění strun, když struny nechví se.
Prchávaje někdy od lidí,
vidím to, co jiní nevidí.
Lásku, která oblékla se v smích,
skrývajíc se v řasách na očích.
Když má ještě vločky v kadeři,
vidím kvésti růži na keři.
Zaslechl jsem lásku odcházet,
když se prvně rtů mých dotkl ret.
Kdo mé naději však zabrání
- ani strach, že přijde zklamání,
abych nekles pod tvá kolena.
Nejkrásnější bývá šílená

--
2)Hlavu plnou lásky má,
ani hlasky nevidá,
oči vlahé, srdce tíží,
co pomuže jí od potíží?
On už je vlak dávno pryč,
od srdce má stále klíč.
Všechno jednou přebolí,
čas i srdce zahojí.

Krtek a trandak

10. února 2009 v 18:22 | barushka

oblikacka

10. února 2009 v 18:19 | barushka

Klikni na odkaz!!

http://www.hryprodivky.cz/hra-305-super-model-11.html


konik

8. února 2009 v 18:58 | barushka

Klikni na odkaz!!!

http://www.superhry.cz/games/1232/


Oddechoví-PLÁŽOVÁ OBSLUHA

7. února 2009 v 20:47 | barushka
KLIKNI NA ODKAZ!!!

Oddechoví-STAREJ SE O MAZLÍČKA

7. února 2009 v 20:37 | barushka
KLIKNI NA ODKAZ!!!!

O tomto blogu- duležité

7. února 2009 v 19:59 | barushka |  Blog
Barushcin blogisek je pro všechny tak sem muzete psat i komentaře.jestli mate nejake připomínky nebo chcete abych napsala nějaky článek o někom. Tak mi to napište bud na zpravu autorovi nebo do nějakého toho komentáře. Kopírování článků nemam ráda obrázků totéž. Vyjímku ještě vezmu. Ale když už by ste si to chtěli kopírovat tak mi to také napište-nebudu vas nějak buzerovat.To jenom abych věděla kolik vás je. Vše beru sklidnou hlavou.


Policajti

7. února 2009 v 9:17 | barushka |  Vtipy

"Hosi, nemuzete do toho granatu rezat. Vzdyt vam vybouchne!" "Nevadi, pane poruciku. My mame jeste jeden."
Policajti maji vyplatu, nadporucik je vola podle jmena: "Novak." "Tu." "Mate tu 4.800, pojdte si pro to. Mrkvicka." "Tu." "5.200. Tady to mate. Souhrn. Souhrn! Tak je tu Souhrn?! To je blbec, ma tu 18.340 a nechce si to vzit..!"


Blizi se vanoce a na policejni stanici jsou na stazi policiste z Vietnamu. A protoze nacelnik je lidumil, navrhne, aby si ty tri rakosniky vzali chlapi domu. Nasli se i taci. V novem roce se velitel pta tech tri co je meli doma, jak to probihalo. 1. policajt: dobry, dobry - porad neco zvatlal, vubec jsme mu nerozumeli, ale jinak fajn 2. policajt: dobry, dobry - sikovny kluk, televizi opravil, lednicku opravil i s uklidem pomohl... 3. policajt: dobry, dobry, ale kapr je kapr...Dav policajti nastoupí do tramvaje a jeden se ptá řidiče: "Vezměš mě na nádraží?" Řidič na to "Ne, pane tato linka jede opačným směrem, to by jste si musel přestoupit?"
K řidiči tedy přistoupí druhý policaj a zeptá se "A mě?"Jde policajt po ulici a najednou vidi, jak z blizkeho mrakodrapu skoci chlapek, v pohode dopadne na nohy a zmizi ve vchodu do baraku. Po par sekundach skoci druhej atd. Za chvili to uz policajt nevydrzi, zastavi jednoho z tech dvou chlapu a pta se ho: "Prosim vas, jak je to mozny, ze skacete z takovy vysky a nic se vam nestane?" Muz odpovi: "Vzdyt to vubec nic neni, staci proste skocit!" Policajt: "Tomu neverim!" Muz: "No tak si to pojdte zkusit!" Vylezou tedy na mrakodrap, druhej chlapek uz tam stoji. Muz povida: "No tak skocte." Policajt: "No dobre, ale at nejdrive skoci tamhleten obcan." Stojici chlapek se tedy rozbehne, skoci, dopadne perfektne do drepu a mava smerem nahoru. Policajt: "To je divny, skocte taky vy!" Chlap skoci, opet skvely dopad a pridava se k mavani. Policajt: "To jsou veci...", rozbehne se, skoci, dopadne a rozmlati se na kasi. Chlapci prijdou blize a jeden povida zamyslene druhymu : "Teda na to, ze jsme andele, to jsme teda pekny kurvy...."Prijimaci ukol pro policejni kandidaty: Do ocelove krabice s otvory ruznych tvaru (kruh, ctverec, oval, trojuhelnik) je nutno zasunout telesa odpovidajicich tvaru. Vysledek: Prijati vsichni; dva pro nadprumernou inteligenci, deset pro neobycejnou silu.Jdou dva policajti lesem, kdyz najednou jednoho z nich ustkne zmije. Ten druhy neleni, vytahne prirucku a zacne v ni studovat, co ma delat. Po chvili vstane, vytahne pistoli, vystreli, pak se vykali a tema hovnama potre kolegovu ranu. Ten prvni na nej vyjevene kouka a pta se, jestli si je jistej tim, co dela, ze to vypada fakt divne. A ten druhej mu na to rekne: "Neboj, to je presne podle prirucky. Tam stoji: Po ustknuti zmiji vypal ranu a potri to serem."
Blondýnky

7. února 2009 v 9:05 | barushka |  Vtipy
Q : Co se stane, když běží dvě blondýnky proti sobě?
A : Rozbije se zrcadlo.


Q : Proč nedokáže vyrobit blondýna led v mrazáku?
A : Nikde nenašla návod.

Q : Co udělá typiská blondýna když ráno vstane?
A : Oblékne se a jde domů.


Q : Na co se ptá blondýna, když jde vyvolat film z foťáku?
A : Jestli bude s titulkama nebo ne.Q : Co dělá blondýna když si zhasne v koupelně a volá: "Haló!"?
A : Vyvolává film.